ברוכים הבאים לאתר של "הזהוב"

גולשים יקרים,
האתר מיועד לספק לכם מידע אמין ומרוכז על מופעי מוזיקה באתונה ובמיוחד על מועדוני אתונה, שבהם מופיעים מיטב זמרי יוון. השימוש באתר הוא ללא תשלום ואינו מחייב רישום. בעלי האתר עושים כמיטב יכולתם על מנת להבטיח את נכונות המידע המובא באתר אולם מודגש בזאת כי עליכם, הגולשים, מוטלת האחריות הבלעדית לתוצאות השימוש במידע זה. מומלץ בחום לבדוק את המידע ישירות עם המועדונים באתונה וזאת באמצעות מספרי הטלפון הרשומים בדפי המידע. בעלי האתר לא יהיו אחראיים בשום מקרה לנזק כלשהו, שייגרם לעושים שימוש במידע המובא באתר.

האתר מובא כשירות לציבור כהמשך למסורת בת שנים רבות, שבמהלכן נאסף המידע באופן שוטף על-ידי "הזהוב" ופורסם בפורומים השונים בארץ, שעניינם מוזיקה יוונית. אתר זה בא להשלים אתרים אחרים ואינו מתחרה בהם. אין באתר פורום גולשים אולם נשמח לקבל תגובות מכם, הגולשים, באמצעות לחיצה על לשונית "צרו קשר".

האתר נבנה ועוצב גראפית באהבה רבה על ידי האישה שאיתי ועל כך מגיעה לה תודה עצומה.

אנו מאחלים לכולכם גלישה נעימה ובילוי נעים, במקרה שתחליטו לצאת למועדונים באתונה.

שלכם כרגיל

"הזהוב"

ד"ר אריק קובריק

הנחיות שימוש

בדף הראשי של האתר תמצאו רשימת זמרים, המופיעים כרגע במועדוני אתונה, ורשימת מועדונים ידועים, הפעילים כרגע. לחיצה על שם מועדון ברשימת המועדונים או על שם זמר ברשימת הזמרים תעבירכם לדף המועדון שבו תמצאו מידע מפורט על המועדון כולל כתובתו, ימי הפעילות בו, שמות הזמרים המופיעים בו, מספרי טלפון ועלויות. בנוסף תמצאו בדף המועדון מפת הגעה אליו. מיקומו המדויק של המועדון במפה מצוין באמצעות תו מוזיקה אדום.

לחלק מן הזמרים הכנתי תקציר ביוגרפיה בעברית. לחיצה על לשונית "ביוגרפיות" בסרגל האתר תפנה אתכם לדף ובו רשימת הזמרים, שעבורם ניתן למצוא ביוגרפיה באתר זה או באתר אחר.

בנוסף תמצאו בסרגל האתר לשונית של "טבלת מועדונים". לחיצה על לשונית זו תעבירכם לדף שבו נתונה טבלה מרוכזת של המועדונים הפעילים באתונה ובה כל הפרטים החשובים: שם המועדון, שמות הזמרים המופיעים בו, כתובת, מספרי טלפון, ימי פעילות ומחירים. ניתן להדפיס את הטבלה על ידי לחיצה על "הדפסה" בראש הדף.

אם תרצו לשלוח מייל אלינו לצורך הצעת שיפורים, קבלת תשובות לשאלותיכם או סתם מילה טובה אנא לחצו על הלשונית "צרו קשר" שבסרגל האתר ובדף שיפתח רשמו את הערותיכם ולחצו על כפתור "שלח", send, בסיום.

אנו מקווים כי תשתמשו במידע שבאתר וכי תיהנו מחוויית הגלישה בו.


 


אתר זה מוקדש לזכרה של אימי, בלה ז"ל, שהלכה לעולמה ביום ל' בכסלו תשע"ב, 26 בדצמבר 2011

 


אתר זה מוקדש לזכרה של אימי, בלה ז"ל, שהלכה לעולמה ביום ל' בכסלו תשע"ב, 26 בדצמבר 2011